Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Maskavas apgabala "Vitjazj" komandai svinēt uzvaru.

"Vitjazj" sezonas pirmajā mačā viesos ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pārspēja Kazaņas "Ak Bars".

Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda 18.minūtē, kad Aleksandram Dergačovam palīdzēja panākt 2:0. Latvijas hokejistam tā bija pirmā oficiālā spēle "Vitjazj" sastāvā.

Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta un zaudēja visos trīs iemetienos.

Iļja Ježovs "Vitjazj" vārtos atvairīja visas 26 mājinieku mestās ripas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.