Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā komanda Maskavas apgabala "Vitjaz" piedzīvoja minimālu zaudējumu.

"Vitjaz" viesos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) zaudēja Čerepovecas "Severstaļ", kuras rindās nebija uzbrucējs Roberts Bukarts.

Latvijas izlases uzbrucējs Daugaviņš laukumā pavadīja 25 minūtes un vienu sekundi, rezultatīvu piespēli nopelnot otrajā periodā, kad "Vitjaz" guva savus vienīgos vārtus.

Daugaviņš šajā duelī pa pretinieku vārtiem izdarīja trīs metienus, uzvarēja divos no pieciem iemetieniem un nopelnīja četras soda minūtes. Vienu noraidījumu hokejists saņēma par klupināšanu, bet otru par spēli ar augsti paceltu nūju.

Otrā perioda 26.sekundē Daugaviņš mazākumā piespēlēja Aleksandram Dergačovam, kurš tobrīd vadībā izvirzīja "Vitjaz". Uzvaru "Severstaļ" nodrošināja Vladislava Provoļneva precīzais raidījums trešā perioda 18.minūtē, viņa pārstāvētajam klubam spēlējot vairākumā.

Zīmīgi, ka abi klubi iepriekš tikās pirms četrām dienām, kad ar 4:1 mājās pārāka bija Daugaviņa "Vitjaz". Daugaviņš šajā duelī iekrāja divas rezultatīvas piespēles.

"Severstaļ" Rietumu konferencē ar 32 punktiem 28 mačos ieņem septīto vietu, bet "Vitjaz" tikpat spēlēs tikusi pie 27 punktiem, kas ļauj aizņemt devīto pozīciju.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.