Latvijas hokejistu Roberta Bukarta un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās komandas piektdien cieta zaudējumus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Bukarta pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ" trešajā periodā izlaida divu vārtu pārsvaru un savā laukumā ar rezultātu 4:5 (0:0, 3:1, 1:4) atzina Magņitogorskas "Metallurg" pārākumu.

Roberts Bukarts laukumā pavadīja deviņas minūtes un 58 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Mājiniekiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Jegors Čižikovs, bet pretiniekiem tikpat rezultatīvs bija Harri Pesonens.

Tikmēr Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala "Vitjazj" mājās ar rezultātu 2:5 (0:0, 2:2, 0:3) piekāpās "Soči" vienībai.

Kaspars Daugaviņš spēlēja 18 minūtes un 23 sekundes, uzvarot divos iemetienos.

"Vitjazj" komandā abus vārtus guva Džastins Denforts, bet "Soči" vienībā divreiz izcēlās Dmitrijs Kolgotins.

"Severstaļ" ar 19 punktiem 17 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, bet "Vitjaz" ar 17 punktiem 18 cīņās ir devītā.