Ņižņijnovgorodas "Torpedo" savainoto spēlētāju sarakstā ir ievietojuši Latvijas izlases uzbrucēju Kasparu Daugaviņu, kurš komandai nevarēs palīdzēt līdz pat novembra beigām, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Plašāka informācija par to, kādu traumu un kad hokejists to guvis, pagaidām nav sniegta.

Traumēto sarakstā Daugaviņš atradīsies līdz 21. novembrim; šajā laikā "Torpedo" KHL regulārajā čempionātā aizvadīs sešas spēles.

Pēdējā spēlē pirms izlašu pārtraukuma "Torpedo" aizvadīja 26. oktobrī, kad izbraukumā ar 2:1 uzvarēja hokeja klubu "Soči". Daugaviņš šai mačā laukumā pavadīja vairāk nekā 16 minūtes un piedalījās abu komandas vārtu gūšanā - guva pirmos vārtus un otrajos palīdzēja ar rezultatīvu piespēli.