Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien ar vārtu guvumu izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Dinamo" ar 2:0 savā laukumā uzvarēt Ņižņekamskas "Ņeftehimik", ko pārstāv Georgijs Pujacs.

Daugaviņš vārtus guva spēles pēdējā sekundē, raidot ripu tukšos vārtos. Tas viņam šajā sezonā bija 19.gols, taču viņa kontā ir arī 15 rezultatīvas piespēles. Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16:45 minūtes, izdarot trīs metienus pa vārtiem un uzvarot divos no četriem iemetieniem.

Tikmēr Karsums nospēlēja 13:21 minūti, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja abos iemetienos, kuros piedalījās, bloķēja divus metienus un veica vienu spēka paņēmienu.

Tikmēr Pujacs "Ņeftehimik" komandā nospēlēja 20:03 minūtes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Pirmos vārtus Maskavas "Dinamo" labā guva Maksims Solovjovs.