Latvijas hokeja klubs Rīgas "Dinamo" sestdien izcīnīja trešo uzvaru "Latvijas Dzelzceļa" kausā, ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) apspēlējot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Minskas "Dinamo".

Iniciatīva pirmajā trešdaļā pārsvarā piederēja mājiniekiem, bet īpaši daudz vārtu gūšanas iespējas neradīja neviena komanda. Spēles rezultātu pirmie atklāja rīdzinieki, skaitlisko vairākumu izmantojot Koltonam Gilīsam.

Otrajā periodā vienība no Minskas gan izlīdzināja rezultātu. Viesi aizbēga ātrajā uzbrukumā, ripu Maksima Tretjaka sargātajā cietosknī raidot 19 gadus vecajam Andrejam Pavļenko.

Rīdzinieki gan nepalika atbildi parādā. Pašā trešā perioda sākumā vairākumu realizēja Eduards Jansons. Mājinieku aktivitāte tikai pieauga, bet perioda beigās Minskas komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Viesi savas iespējas nerealizēja, toties ātrajā uzbrukumā aizbēga Frenks Razgals, kuru Minskas vienība spēja apturēt tikai ar noteikumu pārkāpumu, soģiem ieskaitot vārtu guvumu.

Rīgas vienība "Latvijas Dzelzceļa" kausā trīs spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, gluži kā Kazaņas "Ak Bars" komanda. Rīt abi klubi pulksten 17.00 cīnīsies par turnīra čempionu godu.

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi, kurā var uzzināt detalizētāku mača notikumu apskatu.