Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” divus vadošos vārtsargus ķēris kāds vīruss, tāpēc piektdienas mačā pēdējo trešdaļu vārtos bija jaunais Kristers Gudļevskis.

Kā pēc spēles televīzijas tiešraidē TV6 teica ”Dinamo” treneris Artis Ābols, gan Mikaēlam Telkvistam, gan Mārim Jučeram esot slikta dūša. Šī iemesla dēļ Jučers piektdien nebija pieteikts mačam pret Čehovas ”Vitjazj”, bet Telkvists vārtus sargāja tikai pirmajās divās trešdaļās.

”Visu cieņu Telkvistam, kurš aizvadīja otro periodu, lai gan jau pēc pirmās trešdaļas viņš vēma ģērbtuvē. Neesmu ārsts, bet acīmredzot kaut kāds vīruss,” teica Ābols.

Trešajā periodā Telkvista vietā devās Kristers Gudļevskis, kuram tā bija debija tika augsta līmeņa mačos. Un viņa debijā ”Dinamo” uzvarēja pagarinājumā ar 2:1.