Līgas pastarīte Rīgas "Dinamo", uzsākot šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas priekšpēdējo izbraukuma tūri, trešdien Maskavā piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas, piekāpjoties "Spartak" vienībai, kura līdz savukārt vērtīgi uzlaboja savu situāciju KHL kopvērtājumā.

Spēle Maskavā noslēdzās ar pārlieciošu "Spartak" uzvaru ar rezultātu 5:2 (1:1, 3:1, 1:0).

Rīdziniekiem šai spēlē divreiz izdevās izlīdzināt rezultātu, un abas reizes vārtus guva jaunais uzbrucējs Emīls Ģēģeris.
$duelID=881;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Izšķirošo pārsvaru mājinieki ieguva otrā perioda beigās, kad īsā laika periodā tika gūti divi vārti un iegūts divu vārtu pārsvars - 4:2.

Piektos vārtus rīdzinieki zaudēja trešā perioda pirmajā minūtē, un pēc šīs epizodes Jāni Kalniņu "Dinamo" vārtos nomainīja Mants Armalis, kurš spēli pabeidza "sausā". Mača turpinājumā ripa gan pabija Maskavas "Spartak" vārtos, taču vārtu guvums netika skaitīts.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!