Maskavas CSKA hokejisti ceturtdien svinēja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla pirmajā spēlē.

Maskavieši savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pārspēja Sanktpēterburgas SKA, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Pirmie šajā mačā vārtus guva viesi, sešas minūtes pirms pirmā perioda beigām no pustālas distances precīzi metot Dināram Haifizuļinam. Pēc trim minūtēm CSKA vienus vārtus atguva - Aleksandrs Popovs pēc paša izcīnītas ripas pie apmales aizslidoja viens pret SKA vārtiem un panāca 1:1.

Otrā perioda astotajā minūtē Mihails Grigorenko ar spēcīgu metienu bez ripas apstādināšanas panāca 2:1. Atlikušajā laikā vārti netika gūti, CSKA komandai svinot minimālu uzvaru.

Sērijas otrā spēle notiks sestdien Maskavā.

Tikmēr piektdien Austrumu konferences finālu uzsāks Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" un Ufas "Salavat Julajev". Hārtlija iekļūšana Gagarina kausa konferences finālā arī nozīmē to, ka viņš tuvākajā laikā nevarēs pievienoties Latvijas izlasei.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas "Dinamo".