Kontinentālās hokeja līgas (KHL) tiesāšanas departaments paziņojis, ka vienā no Gagarina kausa izcīņas spēlēm vartu guvums fiksēts kļūdaini, vēsta KHL.

Kļūdainais vārtu guvums bijis ceturtdien Gagarina kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē starp Doņeckas "Donbass" un Prāgas "Lev". Pirmā perioda 15.minūtē pēc Džastina Azevedo metiena ripa trāpīja pa "Donbass" vārtu stabiņu, tomēr pēc video atkārtojuma noskatīšanās vārtu guvums tika fiksēts.

Tagad KHL tiesāšanas departaments norādījis, ka vārtu guvumu nevajadzēja fiksēt, jo ripa pilnībā nav šķērsojusi vārtu līniju. Lēmumu par vārtu guvuma skaitīšanu pieņēmis spēles inspektors.

KHL gan vārtu guvumu nav atcēlusi, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2 "Lev" labā.