Pārliecinošu neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien cieta latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda, kas ar 2:6 (1:3, 0:1, 1:2) savā laukumā piekāpās Kazahstānas vienībai Astanas "Baris".

Jau spēles pirmajās desmit minūtēs "Baris" komanda pārņēma vadību ar rezultātu 3:0, pārsvaru vairs no rokām neizlaižot.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Dastins Boids, kurš trešajā trešdaļā divreiz īsā laika sprīdī realizēja vairākumu.

Galviņš uz ledus pavadīja 15 minūtes un 53 sekundes, izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem.

Pēc šī mača "Baris" ar 15 punktiem sešos mačos kļuva par KHL Austrumu konferences līdervienību, bet "Jugra" ar deviņiem punktiem ieņem salīdzinoši augsto piekto vietu.

Šajā KHL sezonā spēlē 28 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās, pa septiņiem klubiem katrā. Katra komanda KHL regulārajā čempionātā aizvadīs 54 spēles - divas spēles (pa vienai savā laukumā un izbraukumā) ar katru līgas komandu.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļūs Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpinās Cerību kausā, ko pērn ieguva Rīgas "Dinamo".