Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Bufalo "Sabres", ko pārstāv latvietis Zemgus Girgensons, trešdien ar rezultātu 5:2 savā laukumā pārspēja Filadelfijas "Flyers".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 11:34 minūtes, no kurām 58 sekundes nospēlēja mazākumā, bet sešas sekundes – vairākumā. Statistikā latvietis atzīmējās ar četriem spēka paņēmieniem.

Pirmajā periodā "Sabres" piecu minūšu laikā guva trīs vārtus – vispirms precīzi ceturtajā minūtē meta Džefs Skiners, divas minūtes vēlāk pretinieku vārtsargu pārspēja Teidžs Tompsons, bet devītajā minūtē izcēlās arī Evans Rodrigess. Savukārt astoņas sekundes pirms perioda beigām Johans Larsons panāca rezultātu 4:0.

Otrajā periodā Klods Žirū un Veins Simonds atspēlēja divus vārtus "Flyers" komandai, bet pēc tam trešā perioda izskaņā Sems Reinharts panāca mača gala rezultātu.

Lai gūtu piecus vārtus, "Sabres" hokejistiem pietika ar 21 izdarīto metienu, kamēr "Flyers" izdarīja 25 metienus pa vārtiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 30 punktiem 22 spēlēs ierindojas augstajā trešajā vietā.