Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas sākumā otro uzvaru divās spēlēs trešdien, 4. septembrī, guva Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) sarūgtināja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kurā viens no treneriem ir leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš.

Par mača galvenajiem varoņiem kļuva vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzbrucējs Brendans Makmilans. Gudļevskis atvairīja visus 25 metienus, bet Makmilans guva divus vārtus. Vēl vienus vārtus rīdziniekiem guva Nerijs Ališausks.

Otrā perioda vidū pēc skaistas saspēles Makmilans vairākumā guva rīdzinieku pirmos vārtus, bet vel pēc piecām minūtēm pēc Kristapa Zīles metiena ripas lidojumu nedaudz mainīja Nerijs Ališausks, panākot 2:0.

Trešā perioda septītajā minūtē Rīgas "Dinamo" un Makmilans vēlreiz izcēlās vairākumā. Teicamu reidu pa labo malu veica Miķelis Rēdlihs, ripa nonāca pie Makmilana, kurš palielināja mājinieku pārsvaru līdz 3:0.