Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais Omskas "Avangard" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa finālā tiksies ar Maskavas CSKA, kas Rietumu konferences finālā ar 4-3 pieveica Sanktpēterburgas SKA.

Gagarina kausa pusfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē CSKA ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pieveica Sanktpēterburgas SKA.

Otra perioda sestajā minūtē Vejs Lindens guva CSKA pirmos vārtus, bet pēc nepilnas pusotras minūtes Antons Šlepiševs panāca jau 2:0. Vēl pēc nepilnām divarpusi minūtēm Sergejs Plotņikovs rezultāta starpību samazināja, bet turpinājumā CSKA apturēja SKA uzbrukumus. Divas sekundes pirms mača beigām Mihails Grigorenko raidīja ripu tukšos SKA vārtos, pieliekot punktu CSKA uzvarai.

KHL Gagarina kausa finālsērija starp Hārtlija vadīto "Avangard" un CSKA sāksies sestdien, 13. aprīlī. Tādējādi Hārtlijs vēl kādu laiku nevarēs būt kopā ar Latvijas izlasi un palīdzēt tai gatavoties pasaules čempionātam, kas 10. maijā sāksies Slovākijā. Gagarina kauss ātrākais varētu noslēgties 19. aprīlī, bet, ja būs nepieciešama septītā – izšķirošā – spēle, tā risināsies 25. aprīlī.