"Rīgas" komanda trešdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Sahalīnas "Akuli" vienību.

Jau ziņots, otrdien abu komandu pirmā savstarpējā spēle tika pārcelta uz nenoteiktu laiku. Kā tika ziņots, mačs pārcelts tāpēc, ka pretinieku komandā tika konstatēti aptuveni desmit pozitīvi Covid-19 gadījumi.

Tiesa, trešdien pēc antivielu testu veikšanas Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) deva "zaļo gaismu" spēlei. Kā informēja Sahalīnas komanda, atkārtotajos Covid-19 testos visiem hokejistiem rezultāti bija negatīvi.

Jau pēc pusotras nospēlētas minūtes viesi izvirzījās vadībā, bet 16. minūtē Harijs Šmits izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda pirmajā pusminūtē Rūdolfs Spilva ieguva mājiniekiem vadību, ko trešās trešdaļas piektajā minūtē Kristaps Skrastiņš nostiprināja - 3:1.

Abām komandām savstarpējās spēles Latvijā paredzētas arī piektdien un sestdien. Paredzams, ka otrdienas mačs tiks pārcelts uz ceturtdienu, tāpēc komandas savā starpā spēkosies četras dienas pēc kārtas.

Rīgas komanda ar 14 punktiem 13 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu starp 17 Rietumu grupas komandām.