Hokeja klubs "Rīga" trešdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionātā noslēdza viesošanos Habarovskā, otro dienu pēc kārtas pieveicot vietējo "Amurskije Tigri" vienību.

"Rīga" otro dienu pēc kārtas uzvarēja ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1).

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Gustavs Millers, bet vēl pa reizei precīzi meta Ģirts Silkalns, Ričards Beņislavskis un Artūrs Karaša, kura kontā otrajā periodā gūtie uzvaras vārti.

Rīdzinieki gan otrajā, gan trešajā periodā aizvadīja dažas īpaši veiksmīgas minūtes. Spēles otrās trešdaļas vidusposmā Millers un Karaša četru minūšu laikā panāca rezultātu 3:1, bet no 54. līdz 56. minūtei Beņislavskis un Millers jau nodrošināja četru vārtu pārsvaru.

Viesu vārtos otro spēli šosezon aizvadīja Rūdolfs Lazdiņš, kurš atvairīja 32 no 34 vietējās komandas metieniem.

Rīgas vienība ar sešiem punktiem četros mačos ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē. Hokeja klubs tagad atgriezīsies Latvijā, kur tas 18. un 19. septembrī uzņems Sahalīnas apgabala komandu "Sahaļinskije Akuli".