Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība "Rīga" svētdien izcīnīja uzvaru savā pirmajā mājas spēlē vairāk nekā divu mēnešu laika.

"Rīga" ar 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) pārspēja Čerepovecas "Almaz" komandu.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrā nogriežņa ceturtajā minūtē Mikus Mintautišķis panāca 1:0 rīdzinieku labā. Trešās trešdaļas otrajā minūtē Patriks Zabusovs dubultoja "Rīgas" pārsvaru, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Kristaps Skrastiņš panāca 3:0. Pusotru minūti pirms finālsvilpes viesi, spēlējot mazākumā, vienus vārtus atguva, taču 43 sekundes pirms mača beigām Jānis Švanenbergs realizēja vairākumu - 4:1.

Jānis Voris "Rīgas" vārtos atvairīja 30 no 31 pretinieku mestās ripas.

Rītdien komandas tiksies atkārtoti. Šīs spēles rīdziniekiem ir pirmās pēc 17 izbraukuma mačiem pēc kārtas, tiesa, ar vairākām pauzēm, kuru laikā atgriezās mājās.

"Rīgas" hokejisti šosezon 49 spēlēs izcīnījuši 58 punktus, pakāpjoties uz astoto vietu Rietumu konferencē. Tikmēr "Almaz" ar 75 punktiem 51 duelī ir trešā.

Par "Rīga" galveno treneri pērnvasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžera pienākumus turpina pildīt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.