"Rīgas" komanda piektdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā.

"Rīga" mājās ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Sanktpēterburgas "SKA-Varjagi" vienības pārākumu.

Mājinieki trešo periodu uzsāka, atrodoties iedzinējos ar 0:2, bet trešdaļas pirmajā minūtē Ričards Beņislavskis vairākumā ar metienu no tuvas distances vienus vārtus atguva. Trešdaļas 12.minūtē Patriks Zabusovs saņēma ripu tieši pretī vārtiem un netraucēts panāca 2:2.

Pamatlaika turpinājumā un pēc tam pagarinājumā vārti netika gūti, tādējādi uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā, kurā "Rīga" piekāpās ar 1:3. Rīdziniekiem "bullīti" realizēja Rolans Vasiļjevs.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam rīdziniekiem būs vēl četras mājas spēles.

Kopvērtējumā Rietumu konferencē "Rīga" ar izcīnītiem 15 punktiem 23 spēlēs ieņem 14.vietu.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu konferencē, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.