"Rīgas" komanda trešdien piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL).

"Rīgas" hokejisti Piņķos ar 0:7 (0:2, 0:4, 0:1) piedzīvoja sagrāvi pret Maskavas apgabala "Atlant" komandu.

Viesiem pa vārtiem vairākumā pirmā perioda sestajā un devītajā minūtē guva attiecīgi Aleksejs Čurkins un Grigorijs Seļezņovs. Abas reizes uz noraidīto soliņa sēdēja Ričards Beņislavskis.

Arī metienos pa vārtiem pirmajā periodā viesi, kuriem bija trīs vairākumi, pārspēja mājiniekus (15:4).

Otrā perioda sākumā rīdzinieki 13 sekunžu laikā saņēma divus 5+20 minūšu noraidījumus, mazākumā ielaižot vēl divas ripas.

Pārējos vārtus rīdzinieki zaudēja vienādos sastāvos.

Visā mačā "Rīga" nopelnīja 68 soda minūtes, bet pretinieki - 16 minūtes.

Andris Zālmanis vārtos atvairīja 41 no 48 metieniem, bet viesiem "sausā" spēle, atvairot visus 19 rīdzinieku metienus, Ņikitam Prokofjevam.

Viesu rindās četri hokejisti sakrāja pa trim rezultativitātes punktiem, Čurkinam finišējot ar diviem vārtiem un vienu piespēli.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 42 mačos ierindojas 15.vietā, bet "Atlant" ar 37 punktiem 42 dueļos ir trīs ailītes augstāk.

6. un 7.janvārī "Rīga" savā laukumā tiksies ar Čehovas "Russkije Vitjazi".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.