Krievijas Jauniešu hokeja līgā (MHL) piektdien pārtrūka HK "Rīga" trīs uzvaru sērija – Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda ar 3:6 (0:1, 2:1, 1:4) piekāpās Maskavas "Krasnaja Armija" vienībai.

Vēl pēc otrā perioda rezultāts bija 2:2, taču pēdējās trešdaļas sākumā septiņu minūšu laikā "Krasnaja Armija" guva trīs vārtus pēc kārtas, panākot 5:2 un praktiski nodrošinot sev uzvaru.

Uzvarētājiem trīs vārtus guva Nikolajs Prohorkins, divus – Ņikita Kučerovs, bet vienus – Igors Fefelovs. HK "Rīga" labā divus vārtus guva Artūrs Mickēvičs, bet vienus – Miks Indrašis.

Šī bija pirmā no četrām izbraukuma spēlēm, ko HK "Rīga" aizvadīs piecu dienu laikā. Latvijā komanda atgriezīsies 2.decembrī, kad uzņems Maskavas "Spartak" jauniešus.