Hokeja klubs "Rīga" ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā.

Rīgas vienība savā laukumā ar rezultātu 3:6 (2:3, 0:3, 1:0) atzina Čerepovecas "Almaz" komandas pārākumu.

Mājinieki jau otrajā minūtē nonāca iedzinējos, bet piektās minūtes sākumā Mārtiņš Šulcs bija pirmais pie atlēkušās ripas un panāca rezultātu 1:1. Turpmāko septiņu minūšu laikā "Almaz" hokejisti guva vēl divus vārtus, bet 63 sekundes pirms trešdaļas beigām Patriks Zabusovs izmantoja burzmu pretinieku "cietokšņa" priekšā un samazināja deficītu.

Spēles otrajā nogrieznī viesi guva trīs bezatbildes vārtus un ielika pamatus uzvarai. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Rainers Dārziņš nospēlēja sekmīgi vārtu priekšā un panāca 3:6.

"Rīgas" hokejisti pa pretinieku vārtiem meta 22 reizes, bet "Almaz" spēlētāji izpildīja tieši divreiz vairāk raidījumu.

Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Latvijas komanda pirmdien ar rezultātu 4:6 piekāpās Jaroslavļas "Loko", bet pagājušajā nedēļā ielaida arī sešus vārtus pret Maskavas "Krasnaja Armija" (3:6).

Rīdzinieki ar 12 punktiem 17 spēlēs ieņem 12. vietu Rietumu grupā, kamēr pretinieki ar 18 punktiem 15 mačos ir septītajā pozīcijā šajā konkurencē.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.