Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien HK "Rīga" ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Jaroslavļas "Loko", tādējādi zaudējot šim klubam divas dienas pēc kārtas.

Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, un sīvā spēkošanās turpinājās otrajā periodā, līdz 12. minūtē Artjoms Jarčuks pārspēja Kristeru Gudļevski, un "Loko" komanda sāka vēl uzmanīgāk spēlēt aizsardzībā, uzspiežot rīdziniekiem viņiem neraksturīgu spēles manieri.

Trešās trešdaļas pēdējā minūtē HK "Rīga" nomainīja Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju, taču tāpat kā pirmdien zaudēja vēl vienus vārtus – 0:2.

Atgādinām, ka pirmdien "Rīga" piekāpās jaroslavļiešiem ar1:3.

Izcīnot kaut vienu punktu šai spēlē, rīdzinieki būtu nodrošinājuši sev iekļūšanu "play-off" turnīrā, taču tagad tas būs jāpaveic kādā no nākamajiem mačiem.