Latvijas komanda "Rīga" pirmdien piedzīvoja vēl vienu zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā piemaskavas Mitiščos.

Rīdzinieki viesos ar 3:4 (0:2, 3:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Mitišču "Atlanti" komandai.

Vārtus Rīgas komandas rindās pamatlaikā guva Erlends Kļaviņš, Rūdolfs Polcs un Antons Trastašenkovs, bet pēcspēles metienus Latvijas hokejisti nebija precīzi.

Lai arī pēc 20 minūtēm rīdzinieki bija iedzinējos ar 0:2, tomēr otrajā periodā Latvijas komanda guva trīs vārtus un ieguva pārsvaru ar 3:2. Pēdējā trešdaļā gan nācās vienus vārtus zaudēt, bet "bullīšos" spēcīgāki izrādījās mājinieki.

Abas komandas savā starpā tikās jau svētdien, kad "Rīga" cieta neveiksmi ar 2:4.

Ar 32 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem "Rīga" ieņem 14. vietu Rietumu konferencē, kur "Atlanti" ar 29 punktiem 30 mačos ir desmitā starp 17 vienībām.