Hokeja klubs "Rīga" piektdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) "play-off" pirmās kārtas pirmajā spēlē "inbox.lv" hallē Piņķos ar 4:5 (2:1, 0:1, 2:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās "Mitiščenskije Atlanti" komandai.

Lai arī rīdzinieki divreiz šai spēlē atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru – 2:0 pirmajā periodā un 4:2 trešajā trešdaļā -, tomēr piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos.

Spēles pamatlaikā vārtus HK "Rīga" labā guva Vitālijs Karamnovs, Edgars Lipsbergs un divus – Roberts Bukarts.

10 minūšu pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, un spēles uzvarētāju bija jānoskaidro ar pēcspēles metieniem. Tajos veiksmīgāki bija viesi – uzvaras vārtus guva Antons Lazarevs.

Sestdien abas komandas Piņķos tiksies otrreiz, spēles sākums pl. 17.

MHL "play-off" pirmā kārta ilgst līdz vienas komandas trim uzvarām.