Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis trešdien veica rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" komanda cieta zaudējumu pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla mačā.

"Dinamo" izbraukumā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) piekāpās citai Krievijas galvaspilsētas komandai Maskavas CSKA, kas uzvarēja regulārajā čempionātā. Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām Indraša pārstāvētā vienība nonākusi iedzinējos ar 0-1.

Jau mača trešajā minūtē rezultātu atklāja CSKA hokejists Kirils Kaprizovs, bet 19.minūtē Mihails Grigorenko ar saviem sestajiem vārtiem piecās Gagarina kausa spēlēs panāca 2:0. Maskavas "Dinamo" vienus vārtus atspēlēja 22.minūtē, kad, asistējot arī Indrašim, izcēlās Mihails Čajkovskis.

Tiesa, tikai dažas minūtes vēlāk Lindens Vejs atjaunoja divu vārtu pārsvaru par labu mājiniekiem, bet 42.minūtē Ņikita Ņesterovs panāca jau 4:1.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Indrašis septiņās šīs sezonas Gagarina kausa spēlēs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrais mačs notiks piektdien turpat CSKA laukumā.

Tikmēr otrā Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā mačā Sanktpēterburgas SKA savu skatītāju priekšā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica Jaroslavļas "Lokomotiv". Vienīgos vārtus šīs spēles 47.minūtē iemeta Dāvids Rundblads.

Ceturtdien sāksies Austrumu konferences pusfināli, kur Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" tiksies ar Astanas "Baris", bet Jekaterinburgas "Avtomobilist" sacentīsies pret Ufas "Salavat Julajev".

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas "Dinamo".