Pateicoties Mika Indraša trīs gūtiem vārtiem, Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta mačā piektdien savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 3:0, 0:1) pieveica jaunā Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD komandu.

Cīņas rezultāts tika atklāts mača desmitajā minūtē, kad savus pirmos vārtus spēlē guva Indrašis. Kaut turpinājumā vairāk uzbruka "Rīgas" hokejisti, vārtus izdevās gūt MVD komandai - pusotru minūti pirms pirmās trešdaļas beigām Iļja Šipovs, kuram rezultatīvi piespēlēja Dašutins, panāca neizšķirtu 1:1.

Otro trešdaļu "Rīgas" hokejisti sāka ļoti sekmīgi un trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, izvirzoties drošā vadībā ar 4:1. Šajā laika posmā divus precīzus metienus izpildīja Indrašis, tādējādi noformējot "hat-trick", bet vienreiz precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs. Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem MVD veica vārtsargu nomaiņu, tomēr arī tas nepalīdzēja viesiem būtiski lauzt cīņas gaitu. Otrās trešdaļas pēdējās minūtes bija bagātas ar noraidījumiem abu komandu izpildījumā, taču neviens vairākums netika realizēts un rezultāts nemainījās.

Trešo trešdaļu viesi sāka ļoti aktīvi un spēles 46.minūtē Dašutins no ļoti asa leņķa guva vārtus, samazinot pretinieku pārsvaru līdz 2:4. Mirkli vēlāk MVD komandai bija vēl viena lieliska iespēja iekarot "Rīgas" vārtus, taču teicami spēlēja rīdzinieku vārtsargs Kristers Gudļevskis, likvidējot visas briesmas savu vārtu tuvumā.

Atlikušajās mača pamatlaika minūtēs cīņa ritēja ar nelielu MVD komandas pārsvaru, taču reālu iespēju gūt vārtus viesiem nebija, un "Rīgas" hokejisti nosargāja divu vārtu pārsvaru.

Kā ziņots, abas komandas pirms pusmēneša savā starpā tikās arī Balašihā, Latvijas vienībai uzvarot ar rezultātu 2:0.

Dašutins šosezon piedalījies 39 savas komandas spēlēs, kurās izcēlies ar sešiem gūtajiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

"Rīgas" komanda iepriekšējā cīņā, kurā ar 3:4 piekāpās Riharda Bukarta pārstāvētajai Stupino "Kapitan" vienībai, pārtrauca divu uzvaru sēriju.

Šīs mājas spēļu sērijas noslēgumā "Rīga" nākamajā otrdienā tiksies ar pagājušās sezonas līgas čempionvienību Maskavas "Krasnaja armija".

Šīs sezonas regulārajā čempionātā Latvijas klubam vairs atlikusi tikai viena izbraukuma sērija, bet pārējie astoņi regulārā čempionāta mači tiks aizvadīti savā laukumā.

Šobrīd MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 68 punktiem 49 spēlēs ieņem ceturto vietu, kas regulārā čempionāta izskaņā ļautu iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet pozīciju zemāk esošajai Baltkrievijas vienībai Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik" ir par pieciem punktiem mazāk.

Savukārt MVD ar 69 punktiem 49 spēlēs atrodas Rietumu konferences Centra divīzijas sestajā pozīcijā, no izslēgšanas spēļu zonas pašlaik atpaliekot par četriem punktiem.