Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Krievijas klubos spēlējošajiem Latvijas hokejistiem mikam Indrašim un Kasparam Daugaviņam rezultatīvs sniegums Ziemassvētku spēlēs trešdien, 26. decembrī.

Maskavas "Dinamo" uzbrucējs Miks Indrašis atklāja rezultātu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē pret Helsinku "Jokerit", kurā Maskavas "Dinamo" svinēja uzvaru pagarinājumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0). Ar vārtu guvumu Indrašis izcēlās pašā spēles sākumā, trešajā minūtē.

Otrais periods noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, un arī trešajā komandas guva pa vieniem vārtiem — 3:3. Pagarinājumā veiksmīgāki izrādījās viesi — Vadims Šipačons pagarinājuma ceturtajā minūtē guva uzvaras vārtus — 4:3.

Helsinku "Jokerit" latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš šo spēli pavadīja rezervē; komandas vārtus sargāja Raiens Zapolskis.

Citā trešdienas spēlē aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ" komanda ar 4:2 (1:0, 1:0, 2:2) pārspēja Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma Maskavas "Spartak" un pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Kuldam šai spēlē trīs spēka paņēmieni, savukārt zaudētāju rindās Kasparam Daugaviņam gūti vārti. Tieši viņš pārvilka svītru "Severstaļ" vārtsarga Dominika Furha cerībām uz "sauso" spēli, pārspējot čehu trešā perioda vidū, kad rezultāts jau bija 3:0 mājinieku labā.

Mārtiņam Karsumam viens metiens pa vārtiem, viens uzvarēts iemetiens, divi spēka paņēmieni un viens izprovocēts sods.