Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar komandas vienīgajiem gūtajiem vārtiem, taču ar to pietika, lai viņa un Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" viesos ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) izcīnītu uzvaru pret Habarovskas "Amur" vienību.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās jau mača trešajā minūtē, kad bija precīzs pēc Vjačeslava Ušeņina piespēles. Indrašis laukumā bija 18 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā. Rihards Bukarts spēlei nebija pieteikts.

"Admiral" vārtsargs Ņikita Serebrjakovs atvairīja 29 mājinieku metienus, tiekot pie savas otrās "sausās" uzvaras šosezon.

Uzvara Latvijas speciālista Leonīda Tambijeva trenētai "Admiral" vienībai ļāva atstāt pēdējo vietu Austrumu konferencē.

"Admiral" rēķinā tagad pēc 40 spēlēm ir 25 punkti un 11. vieta, bet pēdējā vietā atrodas Ķīnas komanda Pekinas "Kuņluņ Red Star", kuru kontā ir 23 punkti, bet spēle rezervē. "Amur" ar 37 punktiem ir 10. pozīcijā.