Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta agrajā spēlē Miks Indrašis piektajā spēlē pēc kārtas guva vārtus, bet Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 3:4 piekāpās Čeļabinskas "Traktor".

Rīgas "Dinamo" spēli iesāka ļoti neveiksmīgi un jau pirmajā minūtē nonāca iedzinējos, kad no tuvas distances precīzi meta Tomašs Sedlāks. Piecas minūtes vēlāk Vitālijs Kravcovs vēlreiz pārspēja "Dinamo" vārtsargu Zeinu Makintairu, realizējot vairākumu, bet 18. minūtē vēl vienā vairākumā precīzu metienu izdarīja Pontus Obergs.

Pirms otrā perioda sākuma Makintairu vārtos nomainīja Iļja Proskurjakovs. Cīņa turpinājās līdzīgākā spēlē, bet 33. minūtē rīdzinieki realizēja vairākumu un guva pirmos vārtus spēlē. Pēc skaistas izspēles precīzs metiens izdevās Denisam Paršinam. Tomēr divu vārtu deficīts nesaglabājās uz ilgu laiku, jo pēc Kristapa Sotnieka kļūdas "Traktor" uzbrucējs Aleksejs Bivaļcevs izdarīja precīzu metienu.

Trešais periods "Dinamo" iesākās ar skaistu Mika Indraša vārtu guvumu vairākumā, kad viņš izdarīja rezultatīvu metienu trīs aizsargu ielenkumā. Rīdzinieki pietuvojās līdz vienu vārtu deficītam. Roberts Mamčičs pēc Metjū Majones piespēles guva komandas trešos vārtus no tuvas distances. Šie vārti tika gūti tieši tajā brīdi, kad noslēdzās skaitliskais vairākums. Atlikušajā laikā noraidījums patraucēja atspēlēšanās mēģinājumus.

Rīgas "Dinamo" vārtos spēli sāka Zeins Makintairs, bet otrajā periodā viņu nomainīja Iļja Proskurjakovs. Pa "Dinamo" vārtiem tika izdarīti 23 metieni, bet rīdzinieki meta 33 reizes.

Piektdien Rīgas "Dinamo" spēkosies ar Roberta Bukarta pārstāvēto Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.