Indrašis gūst vārtus piektajā spēlē pēc kārtas; 'Dinamo' zaudē 'Traktor'

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta agrajā spēlē Miks Indrašis piektajā spēlē pēc kārtas guva vārtus, bet Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 3:4 piekāpās Čeļabinskas "Traktor".

Rīgas "Dinamo" spēli iesāka ļoti neveiksmīgi un jau pirmajā minūtē nonāca iedzinējos, kad no tuvas distances precīzi meta Tomašs Sedlāks. Piecas minūtes vēlāk Vitālijs Kravcovs vēlreiz pārspēja "Dinamo" vārtsargu Zeinu Makintairu, realizējot vairākumu, bet 18. minūtē vēl vienā vairākumā precīzu metienu izdarīja Pontus Obergs.

Pirms otrā perioda sākuma Makintairu vārtos nomainīja Iļja Proskurjakovs. Cīņa turpinājās līdzīgākā spēlē, bet 33. minūtē rīdzinieki realizēja vairākumu un guva pirmos vārtus spēlē. Pēc skaistas izspēles precīzs metiens izdevās Denisam Paršinam. Tomēr divu vārtu deficīts nesaglabājās uz ilgu laiku, jo pēc Kristapa Sotnieka kļūdas "Traktor" uzbrucējs Aleksejs Bivaļcevs izdarīja precīzu metienu.

Trešais periods "Dinamo" iesākās ar skaistu Mika Indraša vārtu guvumu vairākumā, kad viņš izdarīja rezultatīvu metienu trīs aizsargu ielenkumā. Rīdzinieki pietuvojās līdz vienu vārtu deficītam. Roberts Mamčičs pēc Metjū Majones piespēles guva komandas trešos vārtus no tuvas distances. Šie vārti tika gūti tieši tajā brīdi, kad noslēdzās skaitliskais vairākums. Atlikušajā laikā noraidījums patraucēja atspēlēšanās mēģinājumus.

Rīgas "Dinamo" vārtos spēli sāka Zeins Makintairs, bet otrajā periodā viņu nomainīja Iļja Proskurjakovs. Pa "Dinamo" vārtiem tika izdarīti 23 metieni, bet rīdzinieki meta 33 reizes.

Piektdien Rīgas "Dinamo" spēkosies ar Roberta Bukarta pārstāvēto Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

KHL hokejs: Rīgas Dinamo – Čeļabinskas Traktor
Spēles statistika:
Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 3:4. Spēle noslēgusies.
"Traktor" hokejisti vairākumā bija tuvu vārtu guvumam, bet metiens slīdēja garām vārtiem. Pēc izturētā mazākuma bija mazāk par pusotru minūti, lai atspēlētos.
Spēlē maza pauze, jo arēnas darbiniekiem jāveic aizsargstikla labošanas darbi.
56:28 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" "Traktor" steidza nepieļaut atspēlēšanos, paaugstināja tempu. Skārlets netika līdzi un nopelnīja sodu par bloķēšanu.
55:31 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 3:4"Dinamo" vairākums ritēja uz beigām, un tieši, kad "Traktor" spēlētājs atgriezās laukumā, Metjū Majone teicami piespēlēja Robertam Mamčičam, kurš no tuvas distances izdarīja precīzu metienu.
Spēlējot četri pret četri, uzbrukuma zonā darbojās "Dinamo". Indrašis uzņēmās iniciatīvu un izdarīja spēcīgu metienu.
53:31 min. Noraidījums "Traktor" komandā. Sedlāks noraidīts par pretinieka nūjas turēšanu.
53:02 min. Noraidījums "Dinamo" komandā. Skārlets laboja pozicionālo kļūdu un klupināja pretinieku.
Ripa pie pašiem vārtiem nonāca pie Bukarta, viņš apstrādāja ripu un meta tuvējā stūrī, taču Vilu pārspēt neizdevās.
Cīņa bieži risinājās neitrālajā zonā. Abām komandām bija grūtības ar uzbrukumu iesākšanu.
Vēl vienā uzbrukumā Dārziņš diriģēja notikumus, bet metienu izdarīja Skārlets.
Rīdziniekiem aizvadītajās minūtēs bijuši ātri un draudīgi uzbrukumu, taču to noslēgums nebija veiksmīgs. Cīņa ritēja bez lielām pauzēm un spēles temps bija ātrs.
Mazākums "Dinamo" komandai bija veiksmīgs. Periodā nospēlētas četras minūtes.
40:40 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā. Septiņas sekundes pēc vārtu guvuma Rihards Bukarts nopelnīja noraidījumu.
Sācies 3. periods.16 sekundes komandas spēlēs četri pret četri, bet tad "Dinamo" būs vairākums.
40:33 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 2:4Metjū Majone laukuma vidusdaļā atstāja ripu Mikam Indrašim, viņš pats devās uzbrukuma zonā, apsteidza trīs pretiniekus un izdarīja precīzu metienu.
Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 1:4. Noslēdzies 2. periods.
Černovs apdraudēja vārtus pēc vārtu apslidošanas.
39:39 min. Noraidījums "Traktor" komandā. Mazākumā ar savu cīņas sparu Švenenbergs izprovocēja noteikumu pārkāpumu.
38:15 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā. Šoreiz Mamčičs tika noraidīts par sitienu ar ceļgalu.
36:55 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 1:4Kristaps Sotnieks pārturēja ripu, viņam to no mugurpuses atņēma Aleksejs Bivaļcevs, kurš izgāja pret vārtsargu un izdarīja precīzu metienu.
Rīdzinieki turpināja aktīvo spēli uzbrukuma zonā. Gūtie vārti nedaudz atdzīvināja spēli.
32:58 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 1:3Miks Indrašis piespēlēja Laurim Dārziņam, kurš no aizvārtes precīzi uz tālo vārtu stabu atrada Denisu Paršinu, un viņš izdarīja precīzu metienu, realizējot vairākumu.
31:43 min. Noraidījums "Traktor" komandā.Beilens par bloķēšanu noraidīts uz divām minūtēm.
Rīgas "Dinamo" sniegumā ir redzama vēlme mainīt spēles gaitu. "Traktor" hokejisti pēdējās minūtēs nav tikuši pie vārtu gūšanas momentiem, bet arī pašiem tik viegli neizdevās tikt pie metieniem. Brīdi vēlāk Dzierkals ieslidoja zonā pa labo malu un spēcīgi meta. Pēc tam Gračovs apdraudēja vārtus.
Pēc Majones metiena Paršins un Černovs cīnījās vārtu priekšā, taču ripa noslīdēja gar vārtiem.
"Traktor" izspēlēja ilgu uzbrukumu un aizsardzībā pamatīgi nostrādināja "Dinamo" spēlētājus. Dārziņš izsita ripu un gribēja doties izgājienā pret vārtsargu, taču viņam vairs nebija spēka. Vārtsargs pirmais tika pie ripas un meta to tālu prom.
Labākais moments uzbrukumā vairākumā bija Liponam, kurš izdarīja labu metienu pēc piespēles no aizvārtes. Romāns Vils šo metienu atvairīja ar kājsargu.
21:40 min. Noraidījums "Traktor" komandā. Par grūšanu sodīts Ogurcovs.
Dzierkals bija tuvu vārtu guvumam, kad viņš mainīja ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā.
Rīdzinieki perioda pirmajā minūtē izdarīja metienu no asa leņķa, bet tad arī Proskurjakovs veiksmīgi iesaistījās spēlē, tiekot galā ar pirmo raidījumu.
Sācies 2. periods.
Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Pēteris Skudra lēma par vārtsarga maiņa - vārtos stājas Iļja Proskurjakovs.
Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 0:3. Noslēdzies 1. periods.
17:38 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 0:3Zeins Makintairs glāba savu no vārtu zaudējuma, bet tam sekoja vēl viens "Traktor" uzbrukuma vilnis. Pontuss Obergs ieslidoja uzbrukuma zonā, mēģināja piespēlēt, bet no aizsarga ripa atlēca pie viņa atpakaļ, un viņš izmantoja, ka Makintairs bija ārpus savas pozīcijas, precīzi metot ar nūjas nēerto pusi.
15:44 min. Vēl viens noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā. Dārziņš mēģināja neļaut izdarīt metienu no tuvas distances, taču viņš pārkāpa noteikumus, turot pretinieku ar nūju.
Mazākumu rīdzinieki aizvadīja daudz labāk. "Traktor" hokejistiem iespējas uzbrukumā nebija tik daudz. Taču uzbrukuma zonā viņi darbojās arī pēc Mamčiča atgriešanās laukumā.
Mazākumā rīdzinieki dabūja ripu ārā no savas zonas, Lipons pie apmales to ieguva un steidza uzbrukumā, kurā izdarīja spēcīgu metienu.
11:57 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" rindās.Mamčičs mēģināja apturēt Kosovu, kurš rāvās uz vārtiem.
Rīgas "Dinamo" vairākums bija diezgan neveiksmīgs. Pēdējās sekundēs izdevās draudīga izspēle, kas noslēdzās bez metiena.
8:06 min. Noraidījums "Traktor" komandā.Par klupināšanu noraidīts otro vārtu autors Kravcovs.
5:29 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 0:2.Mazākumā "Dinamo" pretinieku spiedienu izturēja 1:57 minūtes, un Makintairs ar vairākiem metieniem tika galā. Tomēr no zonas ripu izmest neizdevās. Tad Vitālijs Kravcovs saņēma ripu tuvu vārtiem un izdarīja metienu cauri spēlētāju burzmai.
3:32 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā.Par pretinieka turēšanu noraidīts Davids Levins. Noteikumus viņš pārkāpa uzbrukuma zonā.
Pēc ielaistajiem vārtiem "Dinamo" izspēlēja vienu uzbrukumu, bet pēc tam atkal laukumā daudz pārliecinošāk izskatījās "Traktor" hokejisti.
00:56 min. Rīgas "Dinamo" - "Traktor" 0:1"Traktor" jau pirmajā minūtē izspēlēja teicamu kombināciju uz vārtu priekšu. Lukašs Sedlāks ieguva ripu un ar vieglu metienu pārspēja Rīgas "Dinamo" vārtsargu Zeinu Makintairu.
Rīgas "Dinamo" mēģinās nepieļaut zaudējumu sērijas pagarināšanos neierasti agrajā spēlē pret Čeļabinskas "Traktor". https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-uznem-buksejoso-traktor.d?id=52719657