Latvijas hokeja aizsargs Jānis Jaks ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā "Soči" komanda ar rezultātu 3:4 zaudēja Podoļskas "Vitjazj" vienībai.

Jaks ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Amiram Garajevam trešajā periodā panākt rezultātu 3:3. "Soči" hokejisti atspēlējās no rezultāta 1:3, taču piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Stepans Starkovs izrāva uzvaru "Vitjazj" vienībai, gūstot savus trešos vārtus spēlē.

Jaks šajā mačā laukumā pavadīja 19:52 minūtes, kuru laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Viņš šajā mačā izdarīja savu 10. rezultatīvo piespēli šajā sezonā, bet viņa kontā arī seši vārtu guvumi.

"Soči" ar 39 punktiem 44 spēlēs ierindojas 10. vietā KHL Rietumu konferencē.