Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Jānis Jaks un "Soči" komanda piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā, izbraukumā ar rezultātu 2:3 piekāpjoties Podoļksas "Vitjazj".

Jaks šajā mačā laukumā pavadīja 21:06 minūtes, kuru laikā iekrāja lietderības koeficientu -2, taču viņš bloķēja piecus pretinieku metienus un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

"Soči" komandā vārtus guva Ņikita Točickis un Kirils Petkovs, bet "Vitjazj" rindās izcēlās Fjodors Malihins, Iļja Arkalovs un Vitālijs Popovs.

Pirms tam zaudējumu cieta arī Vladivostokas "Admiral" ar uzbrucēju Miku Indraši ierindā, ar rezultātu 0:3 savā laukumā piekāpjoties Jaroslavļas "Lokomotiv".

Miks Indrašis nospēlēs 17:40 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Cits latvietis "Admiral" rindās Rihards Bukarts nespēlēja.

Uzvarētājiem vārtus guva Rušans Rafikovs, Rīds Bušē un Deniss Aleksejevs.