Latvijas aizsargs Jānis Jaks svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, viņa pārstāvētajai "Soči" komandai svinot uzvaru.

Soču hokejisti mājās ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Minskas "Dinamo".

Jaks rezultatīvi asistēja uzvaras vārtos, pagarinājuma trešajā minūtē piedaloties uzbrukumā, kura noslēgumā Džeisī Lipons panāca 4:3. Mājiniekiem divus vārtus pamatlaikā guva Vasīlijs Glotovs.

Jaks šajā duelī uz ledus pavadīja 17 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu noraidījumu. Viņš šajā sezonā 29 cīņās atzīmējies ar pieciem gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

"Soči" ar 34 punktiem 36 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.