Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks otrdien Sočos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē tika pie rezultatīvas piespēles "Soči" uzvarā savā laukumā.

Jaka pārstāvētie "Soči" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) pārspēja Nursultanas "Baris" vienību.

Jaks 46. minūtē asistēja komandas ceturto vārtu guvumā, kad ar precīzu metienu spēles protokolā atzīmējies iepriekšējā sezonā Rīgā spēlējušais kanādietis Džeisijs Lipons, kuram šajā spēlē tika arī rezultatīva piespēle.

Jaks laukuma pavadīja 16 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Soču komandas labā vārtus guva arī Artjoms Nikolajevs, Kirils Meļņičenko, Aleksandrs Gordins un Ivans Miščenko, bet "Baris" vienībā ar gūtajiem vārtiem izcēlās Kērtiss Volks un Romāns Starčenko.

Šosezon Jaks "Soči" sastāvā 22 spēlēs sakrājis 11 (3+8) rezultativitātes punktus. Aizsargs ir vienības ceturtais rezultatīvākais hokejists.

Rietumu konferencē Soču komanda ieņem priekšpēdējo vietu ar 24 izcīnītiem punktiem 29 spēlēs.

Nākamo spēli Latvijas izlases aizsarga pārstāvētā vienība aizvadīs piektdien savā laukumā ar Jaroslavļas "Lokomotiv".

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.