Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" trīs izbraukuma spēļu sērijas iesākumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā svētdien ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Latvijas aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētajai "Soči".

"Soči" komandas labā vienīgos vārtus mača 14. minūtē guva Jānis Jaks. Viņš vairākumā izpildīja metienu no distances, un ripa pēc rikošeta vārtu priekšā ielidoja Rīgas kluba vārtos. Jaks šajā mačā laukumā pavadīja 21:02 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienu pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus.

"Dinamo" vārtos šajā mačā debitēja Jūliuss Hudāčeks, kurš atvairīja 17 no 18 metieniem pa vārtiem. Savukārt Rīgas "Dinamo" izdarīja 16 metienu pa vārtiem, tā arī nepārspējot Magnusu Helbergu. 11 no šiem metieniem tika izdarīti trešajā trešdaļā.

Rīgas "Dinamo" šajā sezonā ceturto reizi spēkojās ar "Soči", piedzīvojot trešo zaudējumu.

Izbraukuma sērijas turpinājumā rīdzinieki otrdien tiksies ar ar Kazaņas "Ak Bars".

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.