Latvijas izlases hokejistu Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstēvētais Jaroslavļas "Lokomotiv" svētdien ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) pārspēja spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā.

Šajā KHL Rietumu konferences pusfināla sērijā rezultāts ir kļuvis 2-1 "Lokomotiv" labā.

Pēc pirmās trešdaļas spēles rezultāts vēl nebija atklāts, un pirmos vārtus guva Vladislavs Kartajevs, izvirzot vadībā "Lokomotiv". Pēc divām minūtēm Romāns Červenka rezultātu izlīdzināja, bet šie palika vienīgie Sanktpēterburgas kluba gūtie vārti šai spēlē, kamēr "Lokomotiv" hokejisti SKA vārtsargu Romānu Salaku pārspēja vēl trīs reizes. Vispirms Jegors Averins vēlreiz izvirzīja vadībā "Laokomotiv", tad Sergejs Plotņikovs panāca 3:1, bet Sergejs Koņkovs ripu raidīja tukšos vārtos, kad SKA bija nomainījuši Salaku pret sesto laukuma spēlētāju.

Rēdlihs un Sprukts šai spēlē laukumā aizvadīja attiecīgi 16:40 un 13:34 minūtes un katrs izdarīja pa vienam metienam pa vārtiem.