Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas „Jugra” savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 2:3, 1:0) pārspēja Kazaņas „Ak Bars”, kuru pārstāv Lauris Dārziņš.

Šajā mačā „Jugra” komandas vārtus sargāja Masaļska konkurents Mihails Birjukovs, kurš atvairīja 25 no 29 pretinieku metieniem. Savukārt Dārziņš joprojām ārstē kreisā atslēgas kaula un pleca paugura locītavas saites traumu. Laukumā viņš cer atgriezties februāra vidū.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Igors Jemeļejevs, bet reizi precīzi bija Igors Magogins, Aleksejs Simakovs un Artjoms Buļanskis. Tikmēr „Ak Bars” komandā divas reizes precīzs bija Daniss Zaripovs, kamēr pa vieniem vārtiem guva Kirils Petrovs un Konstantīns Korņejevs.

Uzvaras vārtus „Jugra” komandas labā trešā perioda devītajā minūtē guva Jemeļejevs.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā „Ak Bars ar 61 punktu 36 spēlēs ir ceturtajā pozīcijā, bet „Jugra” ar 59 punktiem 37 spēlēs ieņem septīto pozīciju.