Hantimansijskas „Jugra” Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) čempionātā savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) uzvarēja Jekatrinburgas „Avtomobiļist”, vārtos esot Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska kolēģim Mihailam Birjukovam.

Pirmajā periodā spēle lielākoties ritēja „Avtomobiļist” aizsardzības zonā, taču metienu skaits pa vārtiem abām komandām bija līdzīgs – „Jugrai” 7, Jekaterinburgas komandai – 8, bet abu komandu vārtsargi tos visus atvairīja.

Otrajā periodā tika gūti pirmie vārti – Ivans Hlincevs izvirzīja vadībā mājiniekus, bet trešās trešdaļas sākumā „Jugra” pārsvars dubultojās, kad tas pats Hlincevs vēlreiz pārspēja „Avtomobiļist” vārtsargu Ivanu Ļisutinu, realizējot skaitlisko vairākumu. Pēc pāris minūtēm mājinieku noraidījumu izmantoja viesi, atgūstot vienus vārtus, taču 16. minūtē Artjoms Buļanskis vēlreiz raida ripu „Avtomobiļist” vārtos un „Jugra” varēja svinēt uzvaru ar 3:1.

Austrumu divīzijas kopvērtējumā „Jugra” nostabilizējusies septītajā vietā, tikai par vienu punktu atpaliekot no „Baris”, bet par 10 punktiem apsteidzot „Ņeftehimik”.