Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešdien, 13. novembrī, teicami maču aizvadīja latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš, palīdzot Helsinku "Jokerit" Pekinā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pieveikt "Kuņluņ Red Stars".

Kalniņš kļuva par vienu no mača varoņiem, atvairot 38 no 40 metieniem.

Pekinas klubs mača gaitā divreiz atspēlējās, bet "Jokerit" tomēr tika pie uzvaras pamatlaikā. Spēles 16. minūtē Aleksi Halme guva Somijas klubam pirmos vārtus, bet otrās trešdaļas vidū Raiens Sprouls izlīdzināja rezultātu. Pēc sešām minūtēm Marko Antila atguva "Jokerit" vadību, taču pēdējās trešdaļas otrajā minūtē vairākumā Tailers Vons atjaunoja līdzsvaru cīņā.

Tieši nedisciplinēta spēle izšķīra mača likteni. Neilgi pēc Ķīnas kluba gūtajiem vārtiem 2+2 minūšu sodu saņēma mājinieku hokejist Deniss Osipovs, par ko "Kuņluņ Red Stars" dārgi samaksāja. Noraidījuma trešajā minūtē Alekss Grants izmantoja vairākumu, nodrošinot Helsinku komandai uzvaru mačā.

KHL kopvērtejumā "Jokerit" ar 29 punktiem 24 mačos Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju, bet ķīnas komanda ar 26 punktiem 26 mačos ir devītā Austrumu konferencē.