Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē laukumā nedevās, paliekot rezervista statusā, taču Helsinku "Jokerit" vienība savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas apgabala "Vitjaz".

Helsinku "Jokerit" mājās pārspēja Maskavas apgabala "Vitjaz" ar 5:1 (1:0, 1:1, 3:0).

Kalniņa konkurents Helsinku kluba vārtos Samuels Jukuri atvairīja 19 no 20 metieniem.

Viesiem Daugaviņš laukumā bija 19 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā viņš divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja divos no četriem iemetieniem un reizi bloķēja pretinieka metienu.

Mājiniekiem pieci spēlētāji sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem, uzvaras vārtus 22.minūtē gūstot Džordanam Šrēderam. Viesiem vienīgos vārtus 31 minūtē guva Daņiils Piļenkovs.

"Jokerit" ar 69 punktiem 58 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu grupā, bet "Vitjaz" ar 57 punktiem 55 mačos ieņem devīto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.