Latvijas hokeja izlases vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien palīdzēja Helsinku "Jokerit" komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

"Jokerit" viesos ar 4:3 (2:0, 0:3, 1:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Magņitogorskas "Metallurg".

Par mača galveno varoni kļuva Niklass Jensens, kurš nepilnas divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu un pagarinājuma pirmajā minūtē panāca 4:3 "Jokerit" labā.

Kalniņš šajā mačā atvairīja 30 no 33 pretinieku mestajām ripām. Viņš šajā sezonā svinējis 30 uzvaras, kas ir labākais rādītājs starp līgas vārtsargiem.

"Jokerit" ar 73 punktiem 53 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo pozīciju un jau nodrošinājusi vietu Gagarina kausa izcīņā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.