Latvijas hokejista Gunāra Skvorcova pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Pekinas "Kuņluņ Red Star" pirmdien cieta neveiksmi regulārā čempionāta spēlē, bet panākumu svinēja Jānis Kalniņš un Helsinku "Jokerit".

Pekinas "Kuņluņ Red Star" viesos ar 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) zaudēja Nursultanas "Baris", piedzīvojot jau otro neveiksmi pēc kārtas.

Skvorcovs laukumā pavadīja trīs minūtes un 57 sekundes, ar rezultatīvām darbībām neizceļoties.

Pekinas komandu jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja Skvorcova maiņas biedrs Korijs Keins, bet mājinieki piecas minūtes līdz perioda beigām guva divus vārtus, ar ko beigās izrādījās gana uzvarai. Izlīdzinājumu 15. minūtē panāca Korbans Naits, bet divas ar pusi minūtes vēlāk 2:1 jau panāca Dastins Boids.

Skvorcovam šī bija sestā spēle KHL čempionātā šosezon.

Savukārt Helsinku "Jokerit" mājās ar 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) uzvarēja Maskavas apgabala "Vitjaz".

Jānis Kalniņš uzvarētāju vārtos nostāvēja visu spēli, tiekot galā ar 30 no 31 metiena, kopumā atvairot 96,8% pretinieku raidījumu.

Latvietis šosezon Helsinku komanda vārtos stājies 31 spēlē, no kurām 21 duelī uzvara izcīnīta pamatlaikā. Kopumā vārtsargs šosezon vidēji mačā ielaiž 1,99 ripas, atvairīdams 92,8% metienu. Šāds rādītājs Kalniņam ir atkārtots labākais sniegums karjerā, tomēr KHL čempionātā vēl priekšā ir sezonas otrā puse.

Pekinas vienība ar 48 punktiem 44 spēlēs Austrumu konferencē ieņem piekto vietu, kamēr "Jokerit" ar 55 punktiem 41 mačā ieņem ceturto pozīciju Rietumos.