Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien tika nomainīts pēc pirmā perioda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, kamēr viņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit" cieta zaudējumu.

Somijas klubs viesos ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kazaņas "Ak Bars" vienībai.

Kalniņam pirms šīs spēles bija sešu uzvaru sērija, bet kopumā KHL viņš guvis 49 panākumus. Pirmajā periodā viņu pārspēja Džastins Azevedo un Kirils Petrovs, bet pārējos deviņus raidījumus viņš atvairīja.

No otrā perioda "Jokerit" vārtus sargāja Anti Niemi, turklāt pirmajās desmit minūtēs Braiens O'Nīls un Peters Regins izlīdzināja rezultātu. Divas minūtes pirms trešdaļas beigām Petrovs atjaunoja mājiniekiem vadību, bet nākamā perioda pirmajā minūtē O'Nīls panāca 3:3. Uzvarētājs tika noskaidrots pagarinājumā, kurā "Ak Bars" komandai uzvaru izrāva Mihails Fisenko.

"Jokerit" ar 20 punktiem 16 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.