Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Karsuma kārtējais vārtu guvums Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā palīdzēja viņa pārstāvētajai čempionvienībai Maskavas "Dinamo", ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, ar 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) savā laukumā pieveikt čempionāta jaunpienācējus Vladivostokas "Admiral" spēlētājus.

Karsums guva maskaviešu trešos jeb uzvaras vārtus otrā perioda septītajā minūtē, panākot 3:1. Pamatlaika noslēdzošajā trešdaļā "Admiral" hokejists Viktors Drugovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču spēles izskaņā viesi no Vladivostokas vairs vārtus gūt nespēja.

Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 11 sekundes, raidot divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī izceļoties ar vienu bloķētu metienu un pieciem spēka paņēmieniem. Karsums uzvarēja arī vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

Karsums šosezon 29 spēlēs guvis 14 vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, savas komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņemot otro vietu.

Pēdējās četrās spēlēs Karsums guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles. Tāpat viņam nesen bija sešu maču rezultativitātes sērija, kuras laikā latvietis guva sešus vārtus un izpildīja trīs rezultatīvas piespēles.

Tiesa, pirmajās 13 sezonas spēlēs Karsums guva vien divus vārtus.

Maskavas klubs pēdējās deviņās spēlēs izcīnījis septiņas uzvaras, kopvērtējumā neļaujot sevi panākt Latvijas vienībai Rīgas "Dinamo".

Savukārt zaudējumu cietusi Laura Dārziņa pārstāvētā Čeļabinskas "Traktor", kas viesos ar 0:3 (0:3, 0:0, 0:0) atzina līgas līdervienības Sanktpēterburgas SKA pārākumu.

Dārziņš laukumā pavadīja 13 minūtes un 20 sekundes, divreiz nesekmīgi metot pa SKA vārtiem.

Tikmēr pie pārliecinoša panākuma tikusi Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas savā laukumā ar 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) apspēlēja finansiāli nomocīto Habaravoskas "Amur" vienību.

Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā Maskavas "Dinamo" ar 61 punktu 29 mačos ieņem otro vietu, visas līgas kopvērtējumā atrodoties otrajā pozīcijā. Maskavieši par četriem punktiem apsteidz Rīgas "Dinamo", kam spēle rezervē.

Tikmēr Austrumu konferencē "Torpedo" atrodas sestajā pozīcijā ar 43 punktiem 27 mačos, bet "Traktor" ieņem septīto vietu ar 39 punktiem.