Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli palīdzēja Maskavas "Dinamo" komandai ar rezultātu 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) izbraukumā sagraut Omskas "Avangard" vienību.

Karsums vārtus guva spēles 39.minūtē, panākot rezultātu 5:0, bet 42.minūtē latvietis palīdzēja Maksimam Karpovam gūt savus trešos un komandas sestos vārtus. Karsums šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā izdarīja tikai vienu metienu.

Bez Karsuma vieniem un Karpova trijiem vārtiem, ar rezultatīviem metiem izcēlās arī Aleksandrs Boikovs un Leo Komarovs. Savukārt vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko atvairīja visus 36 pretinieku metienus.

Pēc šī zaudējuma "Avangard" piedzīvojusi jau deviņas neveiksmes pēc kārtas.

Karsums šajā sezonā 15 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Maskavas "Dinamo" ar 31 punktu 15 spēlēs ir gan Ritumu konferences, gan visas līgas kopvērtējuma otrajā vietā, atpaliekot vien no Sanktpēterburgas SKA