Ar divu vārtu guvumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Aleksandrs Kerčs juniors, nodrošinot Minskas "Junostj" uzvaru ar 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā pret Maskavas "Spartak".

Kerčs precīzi meta otrā perioda 2.minūtē, kad izvirzīja savu komandu vadībā ar 2:1, un tieši viņš guva uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē.

Tikmēr vēl viens "Junostj" komandu pārstāvošais Latvijas uzbrucējs Edgars Uļeščenko pēc ilga pārtraukuma laukumā atgriezās, tomēr ar neko ievērības cienīgo šajā mačā neizcēlās.

Kerčam šī bija otrā spēle ar vārtu guvumu pēdējās divos aizvadītajos mačos - piektdien viņš guva vārtus un palīdzēja savai komandai ar 4:2 uzveikt Maskavas "Krasnaja armija" vienību.

Kopvērtējumā pēc šīs spēles "Junostj" ar 42 punktiem 31 mačā ieņem septīto pozīciju Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā, kurā līdervienības godu pašlaik bauda Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda "Rīga".

Savukārt "Spartak" komanda ar 45 punktiem 32 cīņās atrodas piektajā pozīcijā Rietumu konferences Centra divīzijā.