Kontinentālās hokeja līgas (KHL) tiesnešu darba novērtēšanas komisijas vadītājs Pols Stjuarts pēc video fragmentu noskatīšanās, atzinis, ka otrais Habarovskas "Amur" komandas vārtu guvums 43. minūtē 19. marta spēlē nebija jāskaita, vēsta Rīgas kluba mājas lapa.

Atbildot uz "Dinamo" komandas lūgumu izvērtēt KHL Cerības kausa fināla sērijas trešās spēles epizodi 43. minūtē, kad "Amur" guva otros vārtus, KHL tiesnešu darba novērtēšanas komisijas vadītājs Pols Stjuarts atsūtīja atzinumu, ka vārtu guvums nebija jāskaita.

Turklāt pārkāpums bija jāfiksē gan pret Jēkabu Rēdlihu (grūdiens mugurā), gan arī pirms tam tiesnesim spēle bija jāaptur, jo Mikaēls Tellkvists ripu jau bija piespiedis pie ledus, un pretinieku komandas spēlētājs to izsita, atrodoties vārtu laukumā.

Kā zināms, "Dinamo" trešajā KHL Cerības kausa spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 1:2. Neskatoties uz kļūdaino vārtu ieskaitīšanu, šīs spēles rezultāts mainīts netiks, bet mača tiesnesis, iespējams, saņems disciplināro sodu.