Kontinentālās hokeja līgas (KHL) "play-off" Austrumu konferences finālsērijas sestajā spēlē otrdien uzvaru savā laukumā svinēja Čeļabinskas "Traktor", ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:0) pārspējot Kazaņas "Ak Bars", kas nozīmē, ka sērijas uzvarētāju noskaidrošanai būs nepieciešama septītā spēle.

Otrdienas spēlē piedalījās arī Latvijas izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš, kurš šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, nopelnīja divas soda minūtes, un šo skaitlisko vairākumu "Traktor" izmantoja, gūstot pirmos vārtus.

Pirmajā trešdaļā pa Konstantīna Baruļina vārtiem "Traktor" spēlētāji izdarīja deviņus metienus, no kuriem precīzi bija divi - vārtus guva Jans Buliss un Antons Gļinkins. Maikls Gārnets čeļabinskiešu vārtos atvairīja visus piecus viesu metienus.

Otrajā periodā savus pirmos vārtus šai spēlē guva "Ak Bars" komanda, kad Gārnetu pārspēja Deniss Golubevs. Šie bija vienīgie gūtie vārti trešdaļā.

Trešās trešdaļas sākumā "Traktor" atjaunoja divu vārtu pārsvaru - Andrejs Popovs panāca 3:1, bet 15. minūtē Aleksejs Morozovs samazināja mājinieku pārsvaru līdz vieniem vārtiem - 3:2.

Mača beigās "Ak Bars" centās rezultātu izlīdzināt, nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču mačs noslēdzās ar "Traktor" uzvaru.

Tādējādi pēc otrdienas spēles sērijas rezultāts atkal kļuva neizšķirts, 3-3, un abas komandas ceturtdien aizvadīs septīto, izšķirošo spēli šajā sērijā.

Kā ziņojām, Rietumu konferences finālā uzvarēja Maskavas "Dinamo", kuri ceturtdien uzzinās savus pretiniekus Gagarina kausa izcīņas finālā.