KHL čempioni 'Metallurg' Gagarina kausa ceturtdaļfinālā trešoreiz zaudē 'Sibirj'

Pagājušās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempioni Magņitogorskas "Metallurg" ir nonākuši viena zaudējuma attālumā no izstāšanās no šāgada "play-off" turnīra - otrdien savā laukumā "Metallurg" piedzīvoja trešo zaudējumu Novosibirskas "Sibirj" Austrumu konferences pusfinālā.

"Sibirj" šajā mačā uzvarēja ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā, un izvirzījās vadībā sērijā ar 3-1. Kā zināms, sērija ilgst līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Jau pēc pirmās trešdaļas "Sibirj" bija izvirzījušies vadībā ar 2:1, tomēr otrā perioda beigās Daniss Zaripovs rezultātu izlīdzināja.

Trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet pagarinājumā pietika ar 22 sekundēm, lai noskaidrotu šā mača uzvarētāju - vārtus guva "Sibirj" aizsargs Renāts Mamašajevs.

Otrā Austrumu konferences pusfināla pārī ar 3-1 otrdien vadībā izvirzījās Kazaņas "Ak Bars", kas ar 3:1 pieveica Omskas "Avangard".