Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsēriju ceturtdien ar uzvaru sāka Ufas "Salavat Julajev", kas sīvā cīņā ar 4:3 (2:2, 2:0, 0:1) pieveica Magņitogorskas "Metallurg".

Sērijā līdz četrām uzvarām nākamā spēle sestdien notiks arī Ufā, bet tad divas spēles notiks Magņitogorskā.

Jau spēles 30.sekundē mājiniekus vadībā izvirzīja Igors Grigorenko, kurš bija pirmais pie atlēkušās ripas pēc Kirila Koļcova metiena. Devītajā minūtē Sergejs Fjodorovs ar spēcīgu metienu izlīdzināja rezultātu, tad pēc Gļeba Kļimenko ripa mainīja lidojuma virzienu un ielidoja "Salavat Julajev" vārtos, bet 17.minūtē Pjotrs Sčatsļivijs vēlreiz panāca līdzsvaru spēlē.

Izšķirošo pārsvaru "Salavat Julajev" panāca otrā perioda vidū, kad nepilnu divu minūšu laikā Patriks Toresens un Miroslavs Blatjaks guva vārtus. Pēdējā trešdaļā Jevgeņijs Varlamovs vienus vārtus atguva, pēdējā minūtē "Metallurg" nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet panākt neizšķirtu neizdevās.