Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsēriju ar uzvaru piektdien sāka Ufas "Salavat Julajev", kas savā laukumā tikai ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Mitišču "Atlant".

Sērijas līdz četrām uzvarām otrā spēle 10.aprīlī atkal notiks Ufā, bet tad divi mači būs "Atlant" laukumā.

Visu maču Ufas hokejistiem bija ievērojams pārsvars, taču uzvaru mājinieki izcīnīja tikai papildlaikā. Jau spēles pirmajā minūtē Vitālijs Proškins vadībā izvirzīja "Salavat Julajev", taču pamatlaikā vairs Ufas hokejisti vārtus neguva. Turpretī "Atlant" pēdējās trešdaļas sākumā panāca izlīdzinājumu – precīzs bija Sergejs Mozjakins.

Divas sekundes pirms pamatlaika beigām "Atlant" rindās noraidījumu izpelnījās Ivans Ņeprjajevs, un tas šoreiz izrādījās liktenīgs. Pagarinājuma otrajā minūtē "Salavat Julajev' izmantoja šo vairākumu, bet uzvaras vārtus guva Andrejs Kutejkins.